Oferta

Grafik fit4ever fitness klub

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
9.00-9.55Mix Fitness
Asia
 
 
Mix Fitness
Asia
 
 
Mix Fitness
Asia

 
       
16:xxBalet dzieci- Olga
tel 668 853 866
16:30 Balet dzieci- Olga
tel 668 853 866
16:45 Balet dzieci- Olga
tel 668 853 866
16:30 Balet dzieci- Olga
tel 668 853 866
 
 
 
17:xxBalet dzieci
Olga
Balet dzieci
Olga
Balet dzieci
Olga
Balet dzieci
Olga
 
 
 
 
18.3018:45 TBC
Asia
BUP
Asia
Balet dzieci
Olga
Intensive Body Training
Asia
BUP/TBC
Asia
 
 
19.30-20.25Latino
Michał
Zumba
Ania
Step+TBC
Asia
19:55 Zdrowy Kręgosłup
Magda
 
 
 
20.30-21.25Body Shape
Edyta
Pilates
Magda
 
 
20:40 Tabata
 
20:00 Mix Fitness
Edyta
 

Opis zajęć

Cross - trening obwodowy. Zapraszamy na zajęcia bez choreografii, które dla każdego będą wyzwaniem. Cross to trening dla osób aktywnych, którzy chcą szybko poprawić wytrzymałość podstawową, wytrzymałość siłową i ogólną kondycję.

BUP (Brzuch Uda Pośladki)- zajęcia ukierunkowane na spalanie tkaniki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha oraz ujędrnienie ud i pośladków. Zajęcia odpowiednie dla każdego bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

Piłki

Intensive Body Training - intensywny trening dla każdego, kształtująco - wzmacniający wszystkie partie mięśniowe, modelujący sylwetkę, ujędrniający i rzeźbiący ciało. Podczas zajęć wykorzystywane są złożone kroki w różnych kombinacjach na podłodze lub stepie pomagające zwiększyć pojemność płuc jak również prowadzące do spalania tkanki tłuszczowej. W treningu wykorzystujemy każdego rodzaju obciążenie (własny ciężar, hantle , obciążniki).

Latino - zajęcia mają zarówno zmęczyć, jak i nauczyć poruszać się tak, aby nikt nie mógł od nas oderwać oczu.
Na zajęciach można nauczyć się Salsy, samby, cha-chy i wiele innych latynoamerykańskich tańców. Każda kobieta wyjdzie z sali dowartościowana, zmęczona oraz szczęśliwa, że nauczyła się czegoś nowego.

Pilates to kombinacja baletu, jogi, medytacji zen oraz starożytnych - greckich i rzymskich ćwiczeń. To ćwiczenia, które angażują nie tylko ciało, ale również umysł. Wydłużają i wzmacniają mięśnie; wprowadzają harmonię, relaksują i napełniają energią! Jedyną rzeczą jakiej "nie dają" to efektu zmęczonego serca. Po prostu oszczędzają je. Jednak nie trzeba wierzyć tym, którzy mówią, że przy tych ćwiczeniach nie wyciśniemy z siebie "siódmych potów", bo  kiedy tylko "przebrniemy" przez program dla początkujących to Pilates stanie się naprawdę "ciężką pracą". Ale przecież o to właśnie chodzi.

SlowFit/Zdrowy Kręgosłup - zajęcia o niskiej intensywności. Ich celem jest wzmocnienie mięśni mających wpływ na prawidłową postawę ciała - ćwiczone są mięśnie pleców oraz mięśnie wzdłuż kręgosłupa, ale także mięśnie ud, pośladków i brzucha.

Step - zajęcia choreograficzne z użyciem stepu. Intensywne zajęcia poprawiające koordynację i pamięć ruchową. Każde zajęcia to nowe wyzwanie. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Tabata to trening interwałowy. Skutecznie pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność organizmu. Jest tylko jedna zasada: należy ćwiczyć bardzo szybko, nie odpuszczając sobie i nie wydłużając przerw. Kilkuminutowy trening, który daje spektakularne efekty, to marzenie każdej dbającej o sylwetkę i kondycję fizyczną osoby. Trening podzielony na serie, w skład których wchodzą krótkie interwały intensywnej pracy przedzielone, minimalnymi interwałami odpoczynku. Zazwyczaj złożona z 8 rund w których na przemiennie pojawiają się ćwiczenia cardio z ćwiczeniami siłowymi, tworząc sekwencję 4+4. Tabata jest treningiem ogólnorozwojowym nie nastawionym na izolacje konkretnej partii mięśniowej.

TBC (Total Body Condition) - zajęcia wzmacniające, ogólnorozwojowe. Celem jest poprawa ogólnej kondycji fizycznej. Podczas ćwiczeń angażowane są wszystkie grupy mięśni.

Kick-boxing w formule K1 - Kick-boxing wzbogacone najskuteczniejszymi elementami popularnych systemów treningowych m.in.: Stretching, Crossfit, Lekkoatletyki i gimnastyki korekcyjnej. Dodatkowym atutem zajęć jest poznawanie tajemnic sztuk walki i samoobrony. Grupa treningowa młodzież i dorośli, kobiety oraz mężczyźni. Trening od podstaw, mający na celu, poprawę kondycji oraz samopoczucia.

PorteBra Dance - trening całego ciała, skupia się na otwarciu klatki piersiowej i na ruchach ramion. Jest to połączenie baletu, jogi i pilatesem. PorteBra towarzyszy spokojna, relaksująca muzyka. Istota tego treningu polega na wykonywaniu perfekcyjnych ruchów, zachowując przy tym zasady choreografii, któremu powinna towarzyszyć harmonia i skupienie. Głowa, ekspresja, korpus dodatkowo nadają ruchom rąk elegancji i gracji. Na takie zajęcia może chodzić właściwie każdy bez względu na wiek, wagę, czy poziom kondycji. Ćwiczenia nie wymagają specjalnego obuwia, ponieważ wykonywane są na boso.

Instruktorzy

Joanna Zawadzka - Kot, jest menadżerem klubu Fit4ever oraz jedna z najbardziej doświadczonych instruktorek w kraju. Przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń i warsztatów o różnej tematyce. Uczestniczyła i organizowała wiele konwencji oraz kursów instruktorskich w kilku miastach w Polsce. Prezenter i szkoleniowiec Elite Poland Fitness School. Prezenter ćwiczeń wzmacniających w książce "Fitness - zawód czy pasja" oraz płycie DVD "Moja figura zależy ode mnie".

Agata Kaczmarek Zwraca dużą uwagę na funkcjonalność i efektywność treningu. Na co dzień doktorantka UJ, instruktorka fitness i trener personalny w jednym. Jej główne cele, jako trenera to: przekazywanie ludziom radości, którą może nieść za sobą codzienna aktywność fizyczna i motywowanie ich do bycia NAJLEPSZĄ WERSJĄ SAMEGO SIEBIE. Na treningach z Agatą przygotuj się na ostry wycisk, ale i dobrą zabawę. Pamiętaj robisz to przede wszystkim dla Siebie :)! Stawia na rozwój osobisty i nieustanie podnosi swoje kwalifikacje, ukończyła m.in. kursy: kettlebells, olimpijskiego podnoszenia ciężarów czy gimnastyki sportowej. Uczestniczyła także w licznych warsztatach o różnorodnej tematyce: fitness, kulturystyka i dietetyka sportowa. Dodatkowo poza treningiem funkcjonalnym, szkoli się również w innych formach aktywności fizycznej tj. np. Aqua Aerobik.

Dominika Rusinek Fitness jest dla niej pasją, elementem każdego dnia. Jest osobą otwartą na różne formy fitness, ale najbardziej ceni Pilates . Chętnie bierze udział w szkoleniach i konwencjach zdobtwająć nowe umiejętności oraz podnosi kwalifikacje. Łatwo nawiązuje dobry i przyjazny kontakt z klubowiczami. Uczy ćwiczących, że fitness to nie tylko sposób na zdrowe ciało i zgrabną sylwetkę, ale także sposób na dobre samopoczucie i świetny humor. Ceni fitness przede wszystkim za uniwersalizm – niezależnie od swojej kondycji fizycznej jest w stanie znaleźć zajęcia, które będą dla niego odpowiednie i sprostają jego oczekiwaniom.

Michał Kostempski dyplomowan nauczyciel, sędzia tańca i choreograf. Od 18 lat zajmuje się tańcem, zaczynał od tańca towarzyskiego (posiada mistrzowską klasę taneczną A w stylu standardowym i B w stylu latynoamerykańskim), następnie szkolił się z innych technik: jazz, modern, taniec współczesny, videoclip dance, balet. Sędzia International Dance Organisation, sędzia Dance 4 Fans, instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, choreograf spektakli pantomimiczno-tanecznych realizowanych przez „Wytwórnie kroków nietypowych” działającej w Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju (spektakle pt. „Born this way”,”Migotanie”,”Nieziemska pastorałka”,”Ragana”,”Ptaki”), a także koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Lądeckie Lato Baletowe. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z całego świata. Trenuje pary tańca towarzyskiego, a także pracuję jako konsultant taneczny, od roku jestem choreografem zespołu cheerleaders. Współpracuje z wieloma szkołami tańca i studiami fitness. Pracuje z ludźmi w każdym wieku, od kilkuletnich dzieci do seniorów. Podążać za modą taneczną dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

Aneta Dobrowolska Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie Wydziału Wychowanie Fizyczne. Instruktor gimnastyki sportowej, instruktor gimnastyki korekcyjnej, instruktor piłki siatkowej, jak również instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Uczestniczka wielu kursów, kowencji i warsztatów fitness. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor fitness od 2001 roku. Lubi zdobywać nowe umiejętności i doskonalić swój warsztat pracy, aby profesjonalnie przekazywać wiedzę uczestnikom zajęć.

Edyta Mrugacz

Współpracujemy z:

Sebastian Słupek Instruktor Rekreacji Ruchowej - specjalizacja Kickboxing , Certyfikat ukonczenia kursu o specjalnosci Trener Personalny oraz kursu o specjalnosci Trener Kulturystyki. Dyplom wydany przez World Association of Kickboxing Organizations (WAKO) o zdanym egzaminie na stopień mistrzowski-czarny pas w kickboxingu (1DAN). Czynnie trenuje Kickboxing w formule K1 i uzupelnia swoja wiedze sportowa.

Damian Król tancerz technik różnych form Streetowych oraz Jazz Dance, Street Jazz. Posiada wysokie umiejętności w technice Modern Dance. Wieloletni tancerz Zespołu Tańca Nowoczesnego ADENA w Opolu. Członek PZT Freestyle oraz International Dance Sport Organisation. Występował na pokazach tanecznych w kraju i zagranicą. Brał u dział w wielu turniejach i warsztatach tanecznych: Hip-Hop, Taniec Klasyczny, Modern, Jazz Dance, Synchron Dance.
Wielokrotny wicemistrz Polski Jazz Dance i Modern Dance, II wicemistrz świata Synchron Dance, finalista Mistrzostw Polski Street Dance Show, Show Dance, Disco Dance i wielu innych turniejach ogólnopolskich.
Wyznaje zasadę iż każdy z nas jest inny, ale tańczyć może każdy. Na swoich zajęciach zwraca uwagę nie tylko na ilość poznawanych kroków i figur tanecznych, ale przede wszystkim na jakość ich wykonania i dobrą zabawę w miłej atmosferze.

Regulamin Zajęć w fit4ever fitness klub:

  1. Rezerwacja zajęć odbywa się telefonicznie bądź osobiście,
    tel: Asia: 660-668-505
  2. Wymagane minimum, aby zajęcia się odbyły to 4 osoby (w przypadku braku zapisów zajęcia nie będą się odbywały)
  3. Rezerwację można odwołać bez konsekwencji na 3 h wcześniej.
  4. Nieobecność niezgłoszona w wymaganym terminie jest równoznaczna z odkreśleniem wejścia z karnetu ilościowego lub skróceniem karnetu OPEN o jeden dzień.
  5. Osoby niezapisane mogą wejść na salę w miarę wolnych miejsc.
  6. Na sali obowiązuje czyste, zamienne obuwie sportowe.
  7. Obowiązuje punktualność na zajęciach! Za osoby spóźnione instruktor nie bierze odpowiedzialności.
  8. Karnety można przedłużać maksymalnie o 7 dni, przy minimum 7-dniowej nieobecności, (tylko jeden raz w miesiącu) w przypadku choroby lub wyjazdu, przy jak najszybszym poinformowaniu o zaistniałej sytuacji.

Prywatne zajęcia ruchowe

Fit4ever fitness klub jest gotowy zorganizować dla Ciebie i Twoich znajomych dowolne zajęcia. Ty wybierasz:
rodzaj i intensywności zajęć,
godzinę i dzień tygodnia kiedy zajęcia będą się odbywać
ile osób będzie z Tobą w grupie

Wynajem sali

Potrzebujesz sali do organizowania zajęć sportowych / tanecznych? U nas masz taką możliwość!
Dysponujemy 70 m2 klimatyzowana sala fitness z nagłośnieniem, z recepcją, poczekalnią, dwoma szatniami oraz z łazienką z prysznicami. Udostępniamy duży parking, sala jest na ul. Zawiłej 61 a, w budynku Alstar. (w okolicy kliny, kobierzyn, ruczaj)

Oferujemy wynajem sali na godziny, na kursy, zajęcia taneczne i sportowe.

Pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby?
Może brakuje bliskiej Tobie osobie motywacji by zacząć zdrowy styl życia. Karnet na fitness jest dobrym bodźcem!

Obawiasz się, że to może nie zadziałać i karnet przepadnie? U nas masz możliwość wymiany karty podarunkowej na wysokiej jakości kosmetyki.
Mamy karty podarunkowe o różnej wartości od 50zł do 150zł.Mogą być one w pełni wykorzystane na karnety fitness, dowolne kosmetyki Mary Kay lub w dowolnej proporcji na fitness i kosmetyki.

Zadbaj o bliską Tobie osobę. Niech obdarowana osoba ma wybór zdrowy styl życia lub uroda.

Więcej info tel. 660 668 505

karta podarunkowa